A A

Aktuálně

 • NOVÝ KATALOG a čtenářské konto

  POZOR, NOVÝ přístup do vašeho čtenářského konta. Podrobný návod, jak se do něj dostat najdete prokliknutím ZDE.

  Aktivujte si přístup do čtenářského konta.
  Přístup do vašeho čtenářského konta je NOVÝ. Vstoupíte do něj přes ON-LINE katalog, kde v pravém horním rohu zvolíte PŘIHLÁŠENÍ. Pro AKTIVACI máte 2 možnosti: 1. přímo v knihovně s pomocí knihovníka, nebo 2. samostatně.
  2. samostatná aktivace:
  1. V on-line katalogu zvolte PŘIHLÁŠENÍ.
  2. V okně PŘIHLÁŠENÍ klikněte na položku ztracené heslo.
  3. Na základě přihlašovacího jména (Tím je „číslo průkazu čtenáře“ doplněné o nuly. Před číslo tedy napíšete takový počet nul, abyste dostali šestimístné číslo. Např. 3546 doplníte o dvě nuly 003546.) vám bude zaslán do vašeho e-mailu (který jste zadali při registraci) přístup do vašeho konta. Zde si nastavte své heslo.

 • Prohlédněte si fotky

  Fotografie z proběhlých akcí nahráváme přímo k akcím pod položku PROGRAM. Náš fotoarchiv je tedy přístupný tak, že budete listovat rokem a měsícem na příslušnou akci. Ty akce, které obsahují fotogalerii, jsou označeny ikonou fotoaparátu.
  Do našeho archivu akcí postupně přidáváme další a další fotografie. Doplňujeme je nejen ke starším rokům, ale i k nedávno proběhlým akcím. Těší nás, že vidíme, kolik jsme toho společně s našimi čtenáři prožili.

   

  Hledáte fotografie z konkrétní akce knihovny? Použijte vyhledávač v pravém rohu našich stránek. Vyberte možnost vyhledávat na webu (překliknete z "katalog" na "web"). Mezi vyhledanými položkami můžete najít i konkrétní akci a po rozkliknutí si můžete prohlédnout fotogalerii, pokud byla pořízena.