KNIHOVNA OTEVÍRÁ V OMEZENÉM REŽIMU

Od středy 14. října 2020:

Oddělení pro dospělé:
pondělí, úterý, středa, pátek: 8:00–12:00 a 13:00–17:00

Dětské oddělení:
pondělí, úterý, středa, pátek: 13:00–17:00

Dodržujte, prosím, bezpečnostní nařízení:
Zakrytí úst a nosu, dodržování bezpečné vzdálenosti, používání desinfekčních prostředků.
Přístup do knihovny bude u hlavního vchodu regulovaný, počítejte proto s větší časovou prodlevou.
Až do odvolání poskytujeme pouze výpůjční služby (vracení a půjčování dokumentů). Není přístupná studovna a toalety, neposkytujeme prezenční služby a veřejný internet.

Všechny doprovodné kulturní akce jsou z důvodu mimořádných vládních opatření zrušeny.
Roznáškovou službu dále poskytujeme pouze seniorům s platným čtenářským průkazem.
Knihy je možné objednávat ve výpůjční době od 8–10.00 hod na tel. čísle 416 732 453.

Dále vás prosíme, abyste se při pohybu v knihovně nesdružovali do větších skupin, snažili se dodržovat bezpečné dvoumetrové rozestupy a abyste v případě, že onemocníte, návštěvu knihovny odložili a vše neodkladné s námi řešili prostřednictvím telefonu či e-mailu.
Tento stav platí až do odvolání, o případné změně Vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení.