Výběrové řízení na SelfCheck

Příspěvková organizace Knihovna Karla Hynka Máchy v Litoměřicích vypisuje výběrové řízení na dodávku a montáž zařízení samoobslužné výpůjčky (SelfCheck) určené k instalaci na knihovní nábytek. Zařízení musí být plně kompaktibilní s RFID čipy 13,56MHz, které jsou v knihovně používané na identifikaci dokumentů a také se čtenářskými kartami (EAN-13).

Součástí montáže je i připojení zařízení ke stávajícímu knihovnímu systému KOHA.

Předpokládaný termín realizace: srpen – září 2018.

Nabídka musí obsahovat konečnou cenu včetně DPH (která zahrnuje dodávku, montáž a připojení ke stávajícímu AKS), záruční dobu a zevrubnou charakteristiku následné servisní služby. Kritéria hodnocení: (1) cena, (2) záruční doba, (3) servisní podmínky.

Nabídky zasílejte na adresu Příspěvková organizace Knihovna Karla Hynka Máchy v Litoměřicích, Mírové nám. 26, 412 01, obálku označte nápisem „SELFCHECK“.

Vyvěšeno: 11.6.2018
Sejmuto: 25.6. 2018