Program

Archiv
<
sobota
15. 6.
2019
9.30 h

Litoměřické ÓM

| všem | relaxace , sport | cvičení , festival

Srdečně vás zveme na 2.ročník festivalu jógy pod širým nebem.

Festival se uskuteční 15. června 2019 v Parku Václava Havla v Litoměřicích pod záštitou Studia Na Pahorku.

Letošním tématem je propojení hudby s jógovým světem. Můžete se těšit na pestrou škálu různých stylů jógy. Celým jógovým dnem vás provedou zkušené lektorky z Litoměřic a jejich hosté. Lekce se budou konat průběžně po celý den na několika scénách. Těšit se můžete například na ashtangu, vinyasu, hathu, jin, jemnou harmonickou, dětskou, těhotenskou jógu a tématické workshopy.

Partnerem festivalu je Knihovna K.H.Máchy. Na stánku knihovny budeme tvořit a relaxovat. Po celý den bude možnost se občerstvit ve Fér kafé a na stáncích s pitím a něčím k zakousnutí. Nebude chybět ani nabídka jógových doplňků, olejíčků, sárongů a dalších radostí.

Celodenní vstupné je 290 Kč v předprodeji a 390 Kč na místě. V případě zájmu o jednotlivé lekce je vstupné 120 Kč/ lekci na místě, děti, ZTP a senioři mají vstupné dobrovolné.

Registrace na festival probíhá v rámci předprodeje online na www.litomerickeom.cz nebo si můžete vstupenky zakoupit osobně ve Studiu Na Pahorku a na partnerských místech festivalu - v Knihovně K.H.Máchy a v sezóně ve Fér Kafé.

Další informace budeme postupně zveřejňovat. Sledujte nás zde a na wwww.litomerickeom.cz .

Tým festivalu Litoměřické ÓM

Naším posláním je nabídnout jógu všem lidem bez ohledu na věk. Chceme inspirovat a motivovat k aktivnímu, zdravému a naplňujícímu životnímu stylu, jaký nám právě jóga nabízí. Pokud s jógou nemáte žádnou zkušenost, vůbec to nevadí, ba naopak budete mít jedinečnou příležitost ji vyzkoušet. Zkušení jogíni si přijdou taky na své.

| 390 Kč, 290 Kč v předprodeji a 390 Kč na místě, 120 Kč za lekci, děti a senioři vstupné dobrovolné

| Park Václava Havla
sdílení
Facebook sdílení
externí odkazy
Oficiální stránky festivalu Litoměřické ÓM
kde

Park Václava Havla

412 01 Litoměřice
Pěší přístup z Vojtěšské ulice nebo Velké Krajské ulice přes parkoviště u Hvězdárny.
Parkování: Parkoviště u Hvězdárny

Mapka místa Park Václava HavlaFotografie místa Park Václava Havla

nahoru