Program

Archiv
<
úterý
21. 3.
2017
17.00 h

Vyhlášení literární soutěže Máchovou stopou 2017

| dospělým, středoškolákům | tvůrčí psaní | soutěž

Miloš Urban, Josef Formánek a Jaroslav Balvín budou porotci letošního ročníku celostátní literární soutěže, kterou tradičně pořádá Knihovna Karla Hynka Máchy v Litoměřicích.

Devátý ročník Máchovy stopy je opět určen středoškolákům a dospělým, jejichž příspěvky budou hodnoceny v samostatných kategoriích. Maximálně čtyřstránkovou povídku tentokrát pište na téma „Pro rodinu vše“.

Texty posílejte do 31. 8. 2017 ve formátech typu .doc nebo .odt, tedy nikoli jako .pdf, na e-mail machovoustopou@seznam.cz. Na závěr soutěžního příspěvku uveďte soutěžní kategorii, celé jméno, e-mailovou a poštovní adresu.

Vítězné povídky oceníme knižní odměnou a publikujeme v podzimním čísle Novin Knihovny Karla Hynka Máchy. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne za účasti porotců v listopadu 2017 v Litoměřicích a bude spojeno s neformálním rozborovým seminářem pro oceněné.

Poznámka: Soutěžící prohlašuje, že je autorem zaslaného příspěvku a že si není vědom, že by jakákoliv třetí osoba jeho práva zpochybňovala nebo se bránila jeho zveřejnění. Zasláním příspěvku vyjadřuje souhlas s jeho případným zveřejněním bez nároku na honorář a uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže včetně jejich zveřejnění, to vše v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže, případně ji zrušit. Na hmotné odměny není právní nárok.

| zdarma


Vyhlášení literární soutěže Máchovou stopou 2017

nahoru