knihovna bude v pátek 3. 5. mezi 12. – 13. hodinou z provozních důvodů zavřena. Děkujeme za pochopení.

V tomto  pololetí Deutschklub podpořil Hospic svatého Štěpána částkou  34 000 Kč.  V listopadu se konal v Litoměřicích a v Ústí nad Labem mimořádní Deutschklub s překvapením v rámci Dnů české a německé kultury. Charitativní sbírka bude využita na doplnění speciálního nádobí Seltmann, ze silnostěnného porcelánu s polypropylenovými víčky. Tento typ nádobí pomáhá uchovat stravu teplou potřebný čas.

Za dobu své sedmileté existence Deutschklub podpořil částkou převyšující 300 000 korun řadu projektů v litoměřických charitativních organizacích. Sbírka v prvním pololetí tohoto roku směřovala do litoměřické Diakonie. Děkujeme lektorce Haně Pavlištové i všem, kteří Deutschklub navštěvují.

deutschklub_hospic_
deutschklub_hospic_1