knihovna bude v pátek 3. 5. mezi 12. – 13. hodinou z provozních důvodů zavřena. Děkujeme za pochopení.

Ani ve světě digitálních technologií nepřestává být čtenářská gramotnost jednou z nejdůležitějších kompetencí. Člověk ji však nezíská sám od sebe a je potřeba ji rozvíjet už do nejútlejšího věku. Přečtěte si rady a tipy, jak děti zasvětit do světa knížek tak, aby si osvojily čtenářské návyky a zvýšily své čtenářské dovednosti.
Průvodce vznikl za spolupráce firem Jenpix GmbH a C&A, nezahrnuje reklamní obsah a je čistě informačního charakteru.